|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Професійний засіб відновлює пошкоджений лицьовий шар усіх видів гладких шкір (куртки, піджаки, сумки, салон автомобіля). Утворює міцний та еластичний шар, що імітує шкіру. Усуває потертості, глибокі подряпини, відколи, збиті миски взуття, відновлює колір. Стійок до стирання та вологи.
особливості:
- Πрофісійне сродство незмінним для відновлення ушкодженого лицьового шару всіх видів голодних їх.
- Застосовується для обробки тільки пошкоджених частин Їжі, при сильних поразках рекомендується нанести 2-3 шари.
- Спеціальний стан утворить на пошкодженій поверхні Їжі міцний і еластичний шар імітує їжу.
- Усуває втрати, глибині подряпини, чоли, збиті мисії взуття, сліди розривів після зліювання.
- Застосовується для будь-яких виробів тільки з голої жінки, і тільки для пошкоджених частин.
- Крім стоїть істиранию і вологу.
Спосіб застосування:
- Вирівняти і очистити поверхню, що обробляється.
- Наносити лише на сухий виріб за допомогою серветки або аплікатора.
- Подряпини та сліди розривів після склеювання зашпаровуються поетапно, декількома тонкими шарами, видаляючи надлишки крему по краях.
- Якщо пошкодження повністю не усунулося або при сильних пошкодженнях рекомендується нанести ще 1-2 шари, інтервал 10-15 хвилин.
- Після висихання відполірувати серветкою для надання блиску і надалі застосовувати будь-які засоби для догляду за шкірою.
Характеристики:
- Об'єм: 50 мл
- Призначення: для виробів з голодних жіж, а саме: взуття, одягу, опалювача, цимої, меблів, одружених колонів