|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ацетиленовий мундштук 1/16 призначений для використання в газокисневих різаках під час роботи з ацетиленом. Насадка забезпечує формування стабільного полум’я з контрольованою температурою, необхідною для різання металевих заготовок. Застосовується у складі різака типу Р3 та сумісних моделей, де важлива точність і керованість процесу різання. Розмір 1/16 вказує на діаметр сопла мундштука, який безпосередньо впливає на інтенсивність полум’я та характер різу. Невеликий діаметр дозволяє точно контролювати зону нагріву, що особливо важливо під час роботи з тонкими металами. Такий формат забезпечує акуратний різ без надмірного перегріву матеріалу та зайвих деформацій кромки.
Мундштук використовується в газокисневому різанні, де ацетилен виконує функцію нагрівального газу, а кисень подається для видування розплавленого металу з лінії різу. Завдяки правильно підібраному діаметру сопла забезпечується стабільність полум’я та рівномірність процесу різання навіть на невеликих товщинах матеріалу. Ацетиленовий мундштук 1/16 підходить для роботи з тонкими листами сталі, міді, алюмінію та іншими металами малої й середньої товщини. Використовується у слюсарних, ремонтних, монтажних і виробничих роботах, де потрібна точність, контроль та чистий результат.
Переваги:
- Точний діаметр сопла 1/16 забезпечує контрольоване формування полум’я, що важливо під час роботи з тонкими металами. Це дозволяє виконувати акуратний різ без надмірного впливу на матеріал.
- Стабільна подача ацетилену сприяє рівномірному прогріву зони різання. Полум’я зберігає задані параметри протягом усього процесу роботи.
- Сумісність із газокисневими різаками типу Р3 розширює сферу використання мундштука. Насадка легко встановлюється без додаткових адаптерів.
- Компактні розміри сопла підходять для робіт, де важлива точність і доступ до вузьких ділянок. Це особливо зручно під час ремонтних та монтажних операцій.
- Призначення для ацетилену дозволяє використовувати мундштук у стандартних схемах газокисневого різання. Робота виконується у звичному режимі без потреби змінювати налаштування обладнання.
Характеристики:
- Тип: ацетиленовий мундштук
- Розмір: 1/16
- Діаметр сопла: приблизно 1,6 мм
- Призначення: газокисневе різання металів
- Використовуваний газ: ацетилен
- Сумісність: газокисневі різаки типу Р3 та сумісні
- Сфера застосування: різання тонких і середніх металевих заготовок
- Артикул: P-808